Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaEn

Переможці та дебютанти 2023 року!

09.04.2024
86

До списку переможців у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток регіону» потрапила Станислава Ро з Рівненщини ????

З 1 по 31 жовтня 2023 року тривав фотоконкурс пам’яток культури Вікі любить пам'ятки / Wiki Loves Monuments Ukraine 

У списку переможців номінацій «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток»:

◾Грушко Петро Альбінович (647 об’єктів, з них 176 — нові; 6628 балів);

◾Постернак Вадим Дмитрович (1132 об’єкти, з них 15 — нові; 3192 бали);

◾Олексієнко Жанна Михайлівна (554 об’єкти, з них 29 — нові; 2652 бали);

◾Шевчук Володимир Васильович (470 об’єктів, з них 20 — нові; 1936 балів);

◾Мачуленко Олена Іванівна (286 об’єктів, з них 56 — нові; 1576 балів);

◾Мальон Олександр Романович (203 об’єкти, з них 20 — нові; 1309 балів);

◾Лобода Ольга Павлівна (139 об’єктів, з них 17 — нові; 1034 бали);

◾Користувач Hwyrd (248 об’єктів, з них 8 — нові; 820 балів);

◾Користувачка Станислава Ро (108 об’єктів, з них 27 — нові; 807 балів);

◾Захаров Олександр Сергійович (45 об’єктів, з них 33 — нові; 642 бали).

У номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток регіону» переможцями стали:

◾АРК — Шевчук Володимир Васильович

◾Вінницька — Постернак Вадим Дмитрович

◾Волинська — Галєвський Вячеслав Миколайович

◾Дніпропетровська — Бєсєдін Олег Вадимович

◾Донецька — Захаров Олександр Сергійович

◾Житомирська — Приходько Юрій Васильович

◾Закарпатська — Олексієнко Жанна Михайлівна

◾Запорізька — Шевчук Володимир Васильович

◾Івано-Франківська — Ярмоленко Дмитро Вікторович

◾Київська — Мачуленко Олена Іванівна

◾Кіровоградська — Постернак Вадим Дмитрович

◾Луганська — Непран Вячеслав Григорович

◾Львівська — Гапонюк Ростислав Миколайович

◾Миколаївська — Оньков Сергій Миколайович

◾Одеська — Користувач Hwyrd

◾Полтавська — Олексієнко Жанна Михайлівна

◾Рівненська — Користувачка Станислава Ро

◾Сумська — Лобода Ольга Павлівна

◾Тернопільська — Грушко Петро Альбінович

◾Харківська — Марущенко Іван Володимирович

◾Херсонська — Марущенко Іван Володимирович, Шевчук Володимир Васильович

◾Хмельницька — Грушко Петро Альбінович

◾Черкаська — Мальон Олександр Романович

◾Чернівецька — Постернак Вадим Дмитрович

◾Чернігівська — Олексієнко Жанна Михайлівна

◾місто Київ — Мачуленко Олена Іванівна

◾місто Севастополь — Шевчук Володимир Васильович

У 2023 році журі відзначили дебютантів конкурсу, які вперше завантажили свої фото:

◾Користувач(ка) Inna Komarovska*

◾Користувач(ка) Kuzminkina*

◾Горобівська Цвітана Юріївна

◾Кукурузова Євгенія Валеріївна

◾Войчук Володимир Васильович

◾Ященко Віталій Віталійович

◾Негребецька Аліна Миколаївна

◾Пишний Ігор Михайлович

◾Користувач(ка) Заєць Елла*

◾Артеменко Альона Леонідівна

????Більше про переможців та процес відбору читайте у блозі: https://wlm.org.ua/number_and_new_comers_2023/

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від rivne.travel і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.