Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaEn

Мандрівний табір “Стежками князів Острозьких” став переможцем у номінації «Молодіжний проєкт року»!

11.04.2024
34

Освітньо-аналітичний центр розвитку громад на своїй фейсбук сторінці оприлюднив переможців конкурсу «Золотий фліпчарт» за результатами онлайн-голосування.

Перша частина переможців вже відома, але ще триває експертне оцінювання.

За результатами онлайн-голосування переможцями стали:

✅ Номінація «Проєкт року»:

????1 місце – Forest Friends (Автор подання: Костянець Віталій) – 989 голосів

???? 2 місце – Х ювілейний фестиваль «VinBookFest» (Автор подання: Левицька Людмила) – 919 голосів

???? 3 місце – Мандрівний інформаційний детокс шатер “МедійнІ” (Автор подання: Галак Ольга) – 446 голосів

✅ Номінація «Волонтерська ініціатива року»:

????1 місце – Бджоли Рій Помсти (Автори подання: Василь Процюк) – 1129 голосів

???? 2 місце – БФ “ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ФОНД ДОПОМОГИ” (Автор подання: Катерина Андреєва) – 855 голосів

????3 місце – Регулярний збір та доставка допомоги пораненим військовим у медичних закладах (Автор подання: Юрій Дяченко) – 655 голосів

✅ Номінація «Молодіжний проєкт року»:

????1 місце – Мандрівний табір “Стежками князів Острозьких” (Автор подання: Юрій Устимчук) – 607 голосів

????2 місце – USF Security Chain (Автор подання: Аділь Абдураманов) – 419 голосів

????3 місце – Молодіжний інтеграційний коворкінг-простір “Хаб молоді” (Автор подання: Марія Басараба) – 257 голосів

✅ Номінація «Благодійна організація року»:

????1 місце – Благодійна Організація «Благодійний фонд «Україна Це Ти» (Автор подання: Ігор Квятківський) – 1122 голоси

????2 місце – Благоднійна організація “Центр Волонтерства та Захисту” (Автор подання: Оршак Ірина) – 1069 голосів

????3 місце – Благодійний фонд «Схід SOS» (Автор подання: Куянцева Оксана) – 295 голосів

✅ Номінація «Громадська організація року»:

????1 місце – Житомирська міська дитяча громадська організація “Все робимо самі” (Автор подання: Купчинський Богдан) – 1305 голосів

????2 місце – ГО ”Мереживо” (Автор подання: Пархоменко Ольга) – 1161 голос

????3 місце – Громадська організація “Флора.бай.Петрів” (Автор подання: Петрів Софія) – 774 голоси

✅ Номінація «Молодіжна рада року»:

????1 місце – Молодіжна рада при Виконавчому комітеті Ворохтянської селищної ради (Автор подання: Вацик Владислав) – 524 голоси

????2 місце – Молодіжна рада при Чернівецькій обласній державній адміністрації (Автор подання: Басараба Марія) – 397 голосів

????3 місце – Молодіжна рада Дніпра (Автор подання: Бичишина Дар'я) – 350 голосів

ℹ️Детальніша інформація про переможців конкурсу та інших номінанатів на нашому сайті - https://flip.activitycenter.org.ua/

 

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від rivne.travel і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.