Мапа сайту

Туристичн об'єкти Рівного

Музей бурштину (м. Рівне)
Рівненський обласний краєзнавчий музей
Зоопарк (м. Рівне)
Музей-кімната імені Володимира Короленка
Зоологічний музей
Алея ковальських скульптур
Будинок вчених
Чайкіна алея
Брама
Вулиця 16 липня
Бульвар Незалежності
Вулиця Драгоманова
Церква в ім’я Воскресіння Христова (ХVІІ – ХVІІІ ст.)
Свято-Миколаївська церква
Свято-Троїцька церква
Церква Різдва Пресвятої Богородиці
Свято-Воскресенський кафедральний собор
Свято-Покровський кафедральний собор
Церква Святого Степана (Свято-Стефанівська автокефальна церква)
Римо-католицький собор святих апостолів Петра і Павла
Вулиця Поштова
Вулиця Шкільна
Вулиця Замкова
Вулиця Симона Петлюри
Пам’ятник Марії Несвицькій
Обласний драматичний театр
Туристично-інформаційний центр м. Рівне
Парк молоді («Лебединка»)
Парк імені Т. Шевченка
Дитяча залізниця
Театр ляльок
Козацький табір «Гайдамаки»
Зал камерної та органної музики
Мотузковий парк
Мототрек
Озеро «Басів кут»
Мурал «Моє місто»
Мурал «Літаюче місто»
Пагорб Слави
Палац дітей та молоді
Пивзавод
Стадіон «Авангард»
Пам`ятник Уласу Самчуку
Парк Ювілейний
Урочище «Сосонки»
Колона Божої матері
Костел Святого Антонія
Театральна площа
Пам’ятний знак українській інтелігенції, розстріляній фашистами (урочище «Видумка»)
Скеледром Козак
Пам’ятний знак, присвячений 60-річчю депортації українців Холмщини, Підляшшя, Надсяння, Лемківщини із своїх етнічних земель
Кладовище «Дубенське»
Будинок «оранжерея» вчителів рівненської гімназії
Дошка пам’яті загиблим рівнянам в зоні АТО та під час Революції гідності
Пам’ятний знак «Загиблим у локальних війнах»
Пам’ятний знак «Жертвам Чорнобильської катастрофи»
Кладовище «Грабник»
Пам’ятник Т. Г. Шевченку
Пам’ятник Климу Савуру
Пам’ятник Симону Петлюрі
Пам’ятник «Жертвам фашизму»
Пам’ятна композиція «Небесній Cотні»
Пам’ятник В. Н. Тютюннику
Пам’ятник-погруддя Хасевичу Нілу
Вулиця Словацького

Туристичн об'єкти Рівненщини

Тунель кохання
Тараканівський форт
Державний історико-культурний заповідник міста Дубно
Державний історико-культурний заповідник міста Острога
Культурно-археологічний центр «Пересопниця»
Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви»
Вузькоколійка «Антонівка-Зарічне»
Базальтові стовпи, феноменальне творіння природи
Дуб-патріарх, понад 1300 років
Музей бурштину
Губківський замок, XIV ст.
Серпанок, унікальне полотно
Рівненський обласний краєзнавчий музей
Унікальні озера Рівненщини
Дохристиянський обряд «Водіння куста»
Кулінарна спадщина. Мацик
Спадщина УПА, Урочище Гурби
Палац Валевських, XIX ст. (Гоща)
Клеванський замок
Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир, XVII ст.
Замок у м. Корець, XIV ст.
Замок у с.Тайкури, XVI ст.
Новомалинький замок, XIV ст.
Архаїчний вітряний млин (XVIII-XIXст.)
Свято-Троїцький Межиріцький чоловічий монастир, XV - XVIII ст.
Городоцький Свято-Миколаївський жіночий монастир
Березнівський дендрологічний парк
Палац Ходкевичів в смт. Млинів, XVII ст.
Свято-Троїцький Дерманський жіночий монастир
Бурштин
Туристичний інформаційний офіс-музей «Бурштиновий шлях» (м. Володимирець)
Туристичний інформаційний офіс (м. Острог)
Туристичний інформаційний центр (м. Корець)
Туристичний інформаційний офіс (м. Сарни)
Зоологічний музей (м. Рівне)
Літературний музей Уласа Самчука
Музей ковальського мистецтва «Ковальські витребеньки»
Музей фотографії
Сарненський історико-етнографічний музей
Музей історії «Острозької академії»
Острозький краєзнавчий музей
Музей книги та друкарства (м. Острог)
Музей нумізматики
Рівненський зоопарк
Березнівський районний краєзнавчий музей
Володимирецький районний історичний музей
Поліський літературний музей
Музей історії вузькоколійної залізниці та Поліського краю
Замок князів Острозьких (Острозький замок)
Аеродром Воронів
Національний університет «Острозька академія»
Санаторій «Червона калина» (с. Жобрин)
Мисливсько-спортивний клуб «Сокіл» (с. Суськ)
Кінноспортивний клуб «Патріот»
Дубровицький історико-етнографічний музей
Музей ткацтва «Серпанкове розмаїття»
Народний музей історії Висоцька
Зарічненський районний краєзнавчий музей
Музей вишивки та ткацтва села Мутвиця
Здолбунівський районний історико-краєзнавчий музей
Музей Уласа Самчука в Дерманській гімназії
Корецький районний історичний музей
Костопільський районний краєзнавчий музей
Музей лісу (м. Костопіль)
Млинівський краєзнавчий музей
Радивилівський районний історичний музей
Свято-Різдво-Богородичний Білівський жіночий монастир
Свято-Варваринський жіночий монастир (м. Дубно)
Волинської ікони Божої Матері жіночий монастир (с. Серники)
Ікони Божої Матері «Живоносне джерело» чоловічий монастир (с. Масевичі)
Свято-Успенська церква (м. Рівне)
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (м. Рівне, Золотіїв)
Свято-Миколаївська церква (м. Березне)
Церква святого Миколая (м. Дубно)
Кафедральний собор святого пророка Іллі (м. Дубно)
Свято-Покровський собор (м. Дубно)
Свято-Георгієвська церква (м. Дубно)
Римо-Католицький костел святого Яна Непомуки (м. Дубно)
Велика синагога (м. Дубно) XVIII століття
Спасо-Преображенська церква (м. Дубно)
Свято-Вознесенська церква (м. Дубно)
Свято-Покровський кафедральний собор (м. Рівне)
Церква Вознесіння Господнього УГКЦ (м. Дубно)
Церква Архангела Гавриїла (м. Дубно)
Свято-Успенський чоловічий монастир (с. Липки)
Свято-Покровський Гощанський жіночий монастир
Свято-Покровський чоловічий монастир (с. Великі Цепцевичі)
Свято-Покровський чоловічий монастир (с. Хотин)
Свято-Воскресенський кафедральний собор (м. Рівне)
Жіночий монастир Іверської Ікони Божої Матері (с. Глинне)
Свято-Воскресенський чоловічий монастир на Повстанських Могилах (Урочище Гурби)
Покровський кафедральний собор (м. Сарни)
Свято-Михайлівський собор (м. Костопіль)
Свято-Стефанівська автокефальна церква (Церква Святого Степана) (м. Рівне)
Римо-католицький собор святих апостолів Петра і Павла (м. Рівне)
Малий палац Йозефа Чарторийського (м. Корець)
Земляні вали замку в смт. Степань
Надслучанський регіональний ландшафтний парк
Національний природний парк Прип`ять-Стохід
Дермансько-Мостівський регіональний ландшафтний парк
Дермансько-Острозький національний природний парк
Церква Різдва Христового (смт. Клевань)
Благовіщенський костел (смт. Клевань) (РКП)
Костел Святого Лаврентія (с. Тайкури)
Палацовий комплекс Чапличів-Стецьких-Радзивіллів
Літературно-меморіальний музей М. Островського (с. Вілія)
Церква Казанської Божої Матері (с. Рачин)
Іспряча гора (с. Тростянець, с. Залужжя)
Церква Святого Миколая Чудотворця (с. Тростянець)
Церква Олександра Невського (с. Залужжя)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с.Іваннє, Дубенський район)
Свято-Михайлівська церква (с. Мирогоща Перша)
Скит святої праведної Анни (с. Онишківці)
Шевченкове джерело або Тарасова криниця
Джерело Святої Трійці (с. Привільне)
Луківські «Хрести» (с. Воронки)
Рівненський природний заповідник
Дубенський замок (Замок князів Острозьких в м. Дубно)
Озеро Нобель
Свято-Георгіївський монастир (с. Пляшева)
Церква Св. Архангела Михайла 1650 року (с. Пляшева)
Джерело Пресвятої Богородиці та рівноапостольної Марії Магдалини
Палац Стецьких (с. Великі Межирічі)
Костел Святого Антонія (с. Великі Межирічі)
Козацький редут (с. Семидуби)
Біле озеро
Єврейське кладовище/Єврейський кіркут (с. Великі Межирічі)
Петропавлівська церква (с. Великі Межирічі)
Каплиця Св. Рівноапостольної Марії Магдалини (с. Пляшева)
Урочище «Козацькі могили»
Урочище «Солонівське»
Церква Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова УПЦ ( с. Балашівка)
Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (дерев’яна) (с. Грушвиця)
Бармаківське заповідне урочище
Костел Святого Антонія (м. Рівне)
Свято-Миколаївська церква (с. Бистричі)
Костел Іоанна Хрестителя (м. Дубровиця)
Свято-Миколаївська церква (м. Дубровиця)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (м. Дубровиця)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Бережниця)
Пам’ятний знак на місці зруйнованого костелу (с. Бережниця)
Пам’ятник Т. Г. Шевченку (с. Бережниця)
Польське кладовище (с. Бережниця)
Могила воїнів УПА (с. Бережниця)
Музей Теодозії Бриж (с. Бережниця)
Будинок в якому проживав Авенір Коломиєць (с. Бережниця)
Кімната-музей Станіслава Ігнаци Віткевича (Віткаци) (с. Великі Озера)
Урочище «Дуби» (с. Велюнь)
Свято-Покровська церква (с. Велюнь)
Озеро Велике Почаївське (с. Вербівка)
Велика синагога (м. Острог)
Ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Почаївський» (с. Висоцьк)
Ботанічний заказник «Золотинський» (с. Золоте)
Заповідне урочище (лісове) «Золотинське» (с. Золоте)
Ботанічний заказник «Озерський»
Озеро «Озерське» (с. Озерськ)
Історико-краєзнавчий музей с. Сварицевичі
Сварицевицький заказник
Стави СПП «Злагода» (с. Тумень)
Заставський водяний млин (смт. Гоща)
Гощанський парк
Орнітологічний заказник «Хрінники»
Урочище «Рейзя» (с. Хрінники)
Дуб-велетень (с. Хрінники)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (смт Зарічне)
Зарічненське городище
Церква святого Миколи (м. Корець)
Церква святого Юрія (м. Корець)
Єврейське кладовище (м. Корець)
Могила Анни Оленіної-Андро (м. Корець)
Костел святого Антонія (м. Корець)
Туристичний інформаційний офіс у с. Підлужжя (Дубенський район)
Геологічний заказник «Корецькі граніти» (м. Корець)
Ботанічний заказник місцевого значення «Гориньград»
Ботанічний заказник місцевого значення «Вишнева гора»
Ботанічний заказник місцевого значення «Острів»
Городоцький парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення
Ентомологічний заказник місцевого значення «Грушвицький»
Клеванський парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення
Ентомологічний заказник місцевого значення «Колоденський»
Ботанічний заказник місцевого значення «Корнинський»
Ботанічний заказник місцевого значення «Хвощ великий»
Заповідне лісове урочище «Урочище «Дуби»
Капличка Святої рівноапостольної Марії Магдалини (м. Радивилів)
Городище (с. Грушвиця Перша)
Церква св. Олександра Невського (м. Радивилів)
Новоставський дендропарк
Лісовий заказник місцевого значення «Новоставський»
Заповідне болотне «Урочище «Соломка»
Заповідне лісове урочище «Олександрійська дача»
Олександрійський парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення
Заповідне лісове урочище «Жуківське»
Заповідне лісове урочище «Сморжівське»
Заповідне лісове урочище «Порозівське»
Жуківське городище
Гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення “Природне джерело” (с. Хотин)
Хотинське городище
Геологічна пам’ятка природи місцевого значення «Кар’єр кембрійських глин»
Лісовий заказник місцевого значення «Урочище «Павлівщина»
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Віковічний каштан»
Ландшафтний заказник місцевого значення «Переді́льські горби́»
Ентомологічний заказник місцевого значення «Підгі́рцівський зака́зник»
Заповідне лісове уро́чище «Поко́си»
Орнітологічний заказник місцевого значення Урочище «Чортове болото»
Басівкутське городище (м. Рівне)
Білівське городище
Свято-Миколаївський храм (смт. Клевань)
Свято-Вознесенська церква (м. Радивилів)
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Дерево гледичії» (м. Радивилів)
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Урочище Пороховня» (м. Радивилів)
Дендропарк «Радивилівський» (м. Радивилів)
Свято-Воскресенська церква ( с.Бригадирівка)
Церква Св. Івана Хрестителя (с. Довгалівка)
Капличка Чесного Хреста (с. Довгалівка)
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Антонівка»
Зарічненський парк (с. Зарічне)
Свято-Покровська церква (с. Козин)
Свято-Успенська церква (смт Володимирець)
Палац Красицького (смт Володимирець)
Острів Замок (с. Зарічне)
Гідрологічний заказник місцевого значення «Урочище Порода»
Володимирецький парк
Білоозерський заказник
Церква Преображення Господнього (с. Батьків)
Ботанічний заказник місцевого значення «Воронкі́вський»
Озеро Воронки
Ботанічний заказник місцевого значення «Красносільський»
Ботанічний заказник місцевого значення «Му́льчицький»
Ботанічний заказник місцевого значення «Озерcький»
Урочище «Стирське»
Ботанічний заказник загальнодержавного значення «Хиноцький»
Цепцевицьке джерело
Заповідне лісове уро́чище «Бірок»
Ботанічний заказник місцевого значення «Квіту́ча Гора́»
Ентомологічний заказник місцевого значення «Клинцівський»
Геологічний заказник місцевого значення «Мізоцький кряж»
Заповідне лісове уро́чище «Олександрівка»
Ботанічний заказник місцевого значення «Урочище «Бережани»»
Заповідне лісове уро́чище «Дубові насадження»
Три столітні дуби, пам’ятки природи місцевого значення (м. Дубно)
Парк імені Тараса Шевченка (м. Дубно)
Будівлі економії графині Шувалової
Церква Казанської Ікони Пр. Богородиці ХІХ ст. (с. Добривода)
Свято-Миколаївська церква (с. Воронки)
Свято-Миколаївська церква (с. Городець)
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Мульчиці)
Успенська церква (смт Клевань)
Озеро Озеро
Церква Святого Арх. Михаїла (с. Озеро)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Хотин)
Церква Святої Трійці (с. Теслугів)
Церква Іоанна Богослова (с. Острівці)
Церква Воздвиження Чесного Хреста (с. Полиці)
Михайлівська церква (с. Білобережжя)
Церква Святого ап. Луки (с. Білогородка)
Космодем’янська (Олексіївська) церква (с. Буща)
Ствято-Троїцька церква (с. Верба)
Церква Святого Духа (с. Грядки)
Церква Введення в Храм Пр. Богородиці (с. Башарівка)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Коритне)
Церква Св. Арх. Михайла (с. Нова Пляшева)
Церква Св. Івана Богослова (с. Жорнів)
Церква Воздвиження Чесного Хреста (с. Княгинин)
Церква Св. Дмитра (с. Квітневе)
Церква Успіння Пресвятої Богородиці (с. Дорогобуж)
Татарська вежа (Арт-простір «Культурний Барбакан» (м. Острог)
Геодезична Дуга Струве (с. Смордва)
Геодезична Дуга Струве (с. Гірники)
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Угілецька тополя» (с. Угільці)
Церква святих Кузьми і Дем’яна (с. Новий Корець)
Народний музей історії села Бистричі
Свято-Успенська церква (с. Дитиничі)
Свято-Георгіївська церква (с. Листвин)
Церква Різдва Богородиці (с. Молодаво Третє)
Церква Св. апостола Луки (с. Нагірне)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Підлужжя)
Свято-Троїцька церква (с. Повча)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Плоска)
Свято-Троїцька церква (с. Привільне)
Свято-Преображенська церква (с. Стовпець)
Церква Воздвиження Чесного Хреста (с. Соснівка)
Церква Собору Пресвятої Богородиці (с. Стара Носовиця)
Церква Св. Миколи (с. Студянка)
Церква Свв. Кузьми і Дем`яна (с. Судобичі)
Свято-Михайлівська церква (с. Срібне)
Церква святої Параскеви П`ятниці (с. Солонів)
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Куни́нська Да́ча» (с. Кунин)
Кунинське городище
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «300-річні липи» (с. Дермань Друга)
Гідрологічний заказник місцевого значення «Джерело́ «Бати́ївка»» (с. Дермань Друга)
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «400-річний каштан» (с. Дермань Друга)
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Вікові́чні ли́пи» (с. Уїздці)
Заповідне лісове уро́чище місцевого значення «Гурби́» (с. Мости)
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Де́рманська» (с. Дермань Друга)
Гідрологічний заказник місцевого значення «Джерело́ Ри́нва» (с. Мости)
Заповідне лісове уро́чище «Дівоча Гора» (с. Новомильськ)
Новомильське городище
Ботанічний заказник місцевого значення «Заплава річки Збитенка» (с. Мости)
Ботанічний заказник місцевого значення «Коло́банки» (с. Копитко́ве)
Церква Різдва Богородиці (с. Білашів)
Хрестовоздвиженська церква (с. Богдашів)
Церква-каплиця Св. Івана Богослова (с. Рідків)
Свято-Троїцька церква (с. Перенятин)
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Митниця)
Церква Собору Пресвятої Богородиці ( с.Опарипси)
Ботанічний заказник місцевого значення «Урочище «Ситенське» (с. Ситне)
Ботанічний заказник місцевого значення «Михайлівський» (с. Михайлівка)
Ботанічний заказник місцевого значення «Лев’ятинське болото» (с. Лев`ятин)
Лісовий заказник місцевого значення «Немирівський ліс» (с. Немирівка)
Костел Успіння Діви Марії (м. Острог)
Богоявленська церква (м. Острог)
Заповідне лісове урочище «Буковий ліс» (с. Білогорівка)
Ботанічна пам`ятка природи значення «Вікові дерева сосни» (с.Михайлівка)
Заказник місцевого значення «Урочище Солонівське»
Заказник місцевого значення «Урочище «Кишка» (с. Крупець)
Заказник місцевого значення «Урочище «Савчуки»
Заповідне лісове урочище «Букові насадження» (с. Приски)
Заповідне лісове урочище «Соснові насадження» (с. Михайлівка)
Заповідне лісове урочище «Гора «Цимбал» (с. Дружба)
Заповідне лісове урочище «Гора Красна» (с. Дружба)
Заповідне лісове урочище «Глинсько» (с. Крупець)
Заповідне лісове урочище «Сосновий ліс» (с. Баранне)
Заповідне лісове урочище «Яценькове озеро» (с. Хотин)
Заповідне урочище «Пустиця» (с. Кам`яна Верба)
Заказник місцевого значення «Урочище «Вичавки» (с. Вичавки)
Заповідне лісове урочище «Ділянка ясеневого лісу» (с. Вовковиї)
Заповідне урочище «Урочище «Маївка»» (с.Вмчавки)
Мізоцький парк (с. Мізоч)
Заповідне урочище «Нараїв»
Лісовий заказник місцевого значення «Ольхава» (с. Мости)
Заповідне урочище «Турова могила» (с. Мости)
Заповідне урочище «Зіньків камінь» (с. Мости)
Заповідне лісове уро́чище «Пекло» (с. Буща)
Свято-Успенський храм (с. Птича)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Мильча)
Храм Кирила і Мефодія (с. Берег)
Свято-Михайлівська церква (с. Здовбиця)
Свято-Різдво-Богородична церква (с. Івачків)
Миколаївська церква (с. Гільча Перша)
Свято-Хрестовоздвиженська церква (с. Копиткове)
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Будераж)
Церква Св. Арх. Михайла (с. Буща)
Георгіївська церква (с. Кунин)
Церква Св. Арх. Михайла (с. Миротин)
Церква Св. Юрія (с. Боремель)
Свято-Михайліська церква (с. Мала Мощаниця)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Нова Мощаниця)
Свято-Преображенська церква (с. Новомильськ)
Миколаївська церква (с. Півче)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. П`ятигори)
Церква Воздвиження Чесного Хреста (с. Спасів)
Церква Казанської Ікони Пр. Богородиці (с. Стара Мощаниця)
Свято-Троїцька церква (с. Уїздці)
Церква Св. Параскеви (с. Цурків)
Церква Успіння Пр. Богородиці (с. Вербень)
Церква Воздвиження Чесного Хреста (с. Вовковиї)
Церква Св. Дмитра (с. Більче)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Копань)
Церква Казанської Ікони Пр. Богородиці (с. Лопавше)
Церква Воздвиження Чесного Хреста (с. Малеве)
Церква Св. Параскеви (с. Рудка)
Церква Преображення Господнього (с.Товпижин)
Костел Яна Непомука (смт Мізоч)
Костел cвв. Апп. Петра і Павла (м. Здолбунів)
Церква Святої Катерини (м. Здолбунiв)
Церква Різдва Пр. Богородиці (с.Прислуч)
Церква Різдва Богородиці (с. Великий Мидськ)
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Великий Стидин)
Свято-Покровська церква (с. Мала Любаша)
Церква Преображення Господнього (с. Жалин)
Свято-Михайлівська церква (с. Збуж)
Свято-Михайлівська церква (с. Дюксин)
Свято-Троїцька церква (с. Іваничі)
Свято-Димитріївська церква (с. Золотолин)
Церква Св. Олександра Невського (м. Костопіль)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Космачів)
Свято-Миколаївська Церква (с. Мирне)
Свято-Покровський храм (с. Пісків)
Свято-Миколаївська церква (с. Ставок)
Церква Св. Арх. Михайла (с. Тростянець)
Суський ботанічний заказник
Дюксинське городище
Мар`янівський орнітологічний заказник (с. Пеньків)
Ботанічний заказник місцевого значення «Рокитнянська діброва» (с. Пісків)
Заповідне лісове урочище «Суська Дача»
Заповідне лісове урочище «Золотолинська дача»
Заповідне болотне урочище «Стидинська дача»
Свято-Ольгіївська церква (с. Велика Купля)
Свято-Різдво-Богородична церква (с. Друхів)
Церква Преображення Господнього (с. Маринин)
Церква Св. Арх. Михайла (с. Поліське)
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Зірненський парк» (с. Зірне)
Покровська церква (с. Країв)
Свято-Михайлівська церква (с. Оженин)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Завизів)
Загальнозоологічний заказник загальнодержавного значення «Урочище Брище» (с. Князівка)
Свято-Михайлівська церква (с. Поляни)
Гідрологічний заказник місцевого значення «Полянські стави»
Ботанічна пам`ятка природи місцевого значення «Насадження сосни чорної»
Ботанічна пам`ятка природи місцевого значення «Насадження сосни Веймутова»
Ботанічна пам`ятка природи місцевого «Липа серцелиста» (м. Березне)
Ботанічна пам`ятка природи місцевого значення «Гіркокаштан звичайний» (м. Березне)
Ботанічна пам`ятка природи місцевого «Микитина сосна» ( с. Балашівка)
Церква Святої Трійці (с. Білашів)
Миколаївська церква (с. Бродів)
Церква Успіння Пр. Богородиці (с. Андрусіїв)
Церква Св. Пр. Іллі (с. Бочаниця)
Церква Вознесіння Господнього (с. Бугрин)
Церква Св. великомучениці Параскеви П’ятниці (с. Вілія)
Свято-Покровська церква (с. Волосківці)
Церква Різдва Пр. Богородиці (с. Кутянка)
Свято-Покровська церква (с. Лючин)
Церква апостола Іоанна Богослова (с. Бабин)
Вознесенська церква (с. Верхів)
Свято-Михайлівська церква (с. Милятин)
Бабинський парк (с. Бабин)
Свято-Троїцька церква (с. Михалківці)
Церква Вознесіння Господнього (с. Могиляни)
Ботанічний заказник місцевого значення «Бабинський ліс»
Церква Пресвятої і Животворчої Трійці (с. Мощаниця)
Свято-Покровська церква (с. Новородчиці)
Церква Різдва Пр. Богородиці (с. Плоске)
Церква Воздвиження Чесного Хреста (с. Почапки)
Свято-Георгіївська церква (с. Сіянці)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Вільгір)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Воскодави)
Церква Різдва Богородиці (с. Стадники)
Церква Св. Івана Богослова (с. Теремне)
Церква Прсв. Трійці (с. Українка)
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Урочище Бір» (с. Новомалин)
Ботанічний заказник загальнодержавного значення «Бущанський»
Дендропарк в м. Острог
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Острозький»
Гідрологічний заказник «Збитенський»
Орнітологічний заказник місцевого значення «Збитенський»
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Урочище Острожчин» (с. Хорів)
Комплексна пам`ятка природи «Теремне»
Свято-Троїцька церква (с.Горбаків)
Гідрологічний заказник місцевого значення «Дорогобузькі джерела» (с. Дорогобуж)
Свято-Георгіївська церква (с.Дроздів)
Церква св. Якова (с. Жаврів)
Свято-Дмитріївська церква (с. Красносілля)
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Курозвани)
Церква Святої Параскеви П’ятниці (с. Липки)
Народний етнографічно-краєзнавчий музей (с. Липки)
Урочище «Шанків Яр» ( с. Хрінники)
Заказник місцевого значення «Рясниківський» (с. Рясники)
Пам’ятка природи місцевого значення «Рясниківські джерела» (с. Рясники)
Ботанічна пам`ятка природи місцевого значення «Дуб башинський» (с. Башине)
Гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення «Башинська криничка» (с. Башине)
Ентомологічний заказник місцевого значення «М`ятинський» (с. М’ятин)
Ландшафтний заказник місцевого значення «Агатівка» (Гощанський район)
Заказник місцевого значення «Сапожинський ліс» (Гощанський район)
Пам’ятка природи місцевого значення «Балка Гребельки» (с. Бугрин)
Пам’ятка природи місцевого значення «Джерело Безодня» (с. Бугрин)
Пам’ятка природи місцевого значення «Джерело Медведка» (с. Новоставці)
Заповідне урочище «Новоставське»
Заповідне урочище «Терентіївські гори» (с. Терентіїв)
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Горбаківський» (с. Горбаків)
Свято-Воскресенська церква (м. Острог)
Храм преподобного Федора Острозького (м. Острог)
Церква Св. Параскеви (с. Майків)
Парк-пам`ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Тучинський парк» (с. Тучин)
Церква Преображення Господнього (с. Тучин)
Церква Св. Параскеви (с. Тучин)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Мнишин)
Церква Св. Параскеви (с. М’ятин )
Свято-Троїцька церква (с. Посягва)
Церква Св. Параскеви (с. Пустомити)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Рясники)
Церква Різдва Пр. Богородиці ( с. Садове)
Церква Св. Дмитра (с. Симонів)
Церква Св. Івана Богослова 1595, ХІХ ст. (с. Синів)
Могила Самуіла Едельса (Маршуе/Махарша) (м. Острог, Єврейське кладовище)
Лісовий заказник місцевого значення «Карасинський»
Лісовий заказник місцевого значення «Чабельський»
Свято-Троїцька церква ( с. Колесники)
Церква Різдва Пр. Богородиці (с. Дуліби)
Орнітологічний заказник місцевого значення «Урочище «Вовча гора»» (с. Костянтинівка)
Заповідне лісове урочище «Костянтинівське»
Клесівський дендропарк
Озеро Стрільське
Сарненський дендропарк (м. Сарни)
Заповідне лісове урочище «Розвилка» (м. Сарни)
Гідрологічний заказник «Сомине» (смт Клесів)
Болотний масив та озеро «Сомино» (смт Клесів)
Церква Святої Пророчиці Анни ( с. Подоляни)
Церква Св. Дмитра (с. Велика Клецька)
Церква Св. Параскеви (с. Весняне)
Церква Св. Івана Богослова (с. Головниця)
Споруда костелу Архістратига Михаша (с. Тучин)
Церква Св. Арх. Михайла (с. Городище)
Джерело «Ульянова криничка» ( с. Городище)
Свято-Параскевська церква (с. Даничів)
Церква Вознесення Господнього (с. Жадківка)
Церква Св. Миколи (с. Застав`я)
Церква Прсв. Трійці (с. Козак)
Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Букова алея» (с. Пугач)
Церква Св. Дмитра (с. Користь)
Церква Св. Івана Злотоустого (с. Крилів)
Церква Св. Параскеви (с. Невірків)
Озеро Карпилівське
Лісовий заказник місцевого значення «Костянтинівський»
Церква Св. Василя (с. Кам`яне-Случанське)
Свято-Успенська церква (с. Клесів)
Церква Воскресіння Господнього (с. Корост)
Свято-Покровський храм (с. Кричильськ)
Храм Преподобної Параскеви Сербської (с. Немовичі)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Ремчиці)
Свято-Троїцька церква (смт Степань)
Свято-Троїцька церква (м. Сарни)
Свято-Покровська церква (дерев’яна) (м. Сарни)
Римсько-католицький костел «Преображення Господнього» (м. Сарни)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Самостріли)
Церква Покрови Пр. Богородиці (с. Світанок)
Польське поховання (с. Застав`я)

Проживання

Готель «Дубно»
Готель «Едем» (м. Дубно)
Мотель “Вежа” (м. Дубно)
Готель “Antique Нouse” (м. Дубно)
Агросадиба «Хутір Касень» (с. Повча)
Мотельно-ресторанний комплекс “Зодіак” (с. Тараканів)
Агросадиба «Біла хата» (с. Верба)
Агросадиба «У Галини» (с. Маринин)
Агросадиба Коваль Валентини Іванівни (с. Більчаки)
Агросадиба «Омелькова садиба» (с. Прислуч)
Агросадиба «Азалія» (с. Губків)
Будинок-шале в туристичному комплексі Monte Carlo (с. Решуцьк)
Агросадиба Солощук Валентини Василівни (с. Забороль)
Агросадиба «Над Случем» (с. Маринин)
Агросадиба «Млинкова річка» (с. Маринин)
Садиба «У Галини» (с. Дядьковичі)
Агросадиба «Затишок» (с. Малі Телковичі)
Агросадиба «Батьківська хата» (с. Малі Телковичі)
Агросадиба «Надстир’я» (с. Малі Телковичі)
Агросадиба «У Андрія» (с. Бондарі)
Агросадиба «Хатка» (с. Бондарі)
Агросадиба «Яблунева казка» (с. Мала Мощаниця)
Агросадиба «Плугаки» (с. Дермань Перша)
Готель с. Онишківці
Агросадиба «Надія» (с. Більчаки)
Готель “Вежа” (с. Молодаво Друге)
Готель «Візит» (с. Панталія)
Cадиба «Край села» (с. Хотин)
Рибальська дача «Гуляй хата» (с. Хотин)
Парк-готель «Варшавський» (м. Сарни)
Готель «Марлен» (м. Рівне)
Готель «Мелроуз» (м. Рівне)
Агросадиба «Над Стиром» (с. Пляшева)
Агросадиба «Лісова пісня» (с. Пляшева)
Готель «Мир» (м. Рівне)
Готель Україна 4* (м. Рівне)
Готель «Околиця» (м. Рівне)
Готель «Орлан» (м. Рівне)
Готель «Підкова» (м. Рівне)
Готель «Золоте руно» (м. Рівне)
Готель «Форсаж» (м. Рівне)
Готель «Турист» (м. Рівне)
Готель «Караван» (с. Біла Криниця)
«Rivne Hostel», Рівне Хостел
Готельно-ресторанний комплекс «Кемпінг» (с. Велика Омеляна)
Готельно-ресторанний комплекс «Софія» (с. Велика Омеляна)
Бутік-готель «Централь» (м. Рівне)
Номери «Pieno Piano» (м. Рівне)
Готель «4x4» (с. Колоденка)
Готель «Айвенго» (с. Колоденка)
Парк-готель «Швейцарія» (с. Обарів)
Готель «Берізка» (м. Березне)
Готельний комплекс «Хутір» (с. Велика Омеляна)
Готель «Дружба» (м. Дубровиця)
Агросадиба Головіна Миколи Васильовича (с. Селець)
База відпочинку «Маяк» (с. Хрінники)
Садиба «Затишок» (с. Хрінники)
Спортивно-оздоровчий табір «Олімпієць» (с. Хрінники)
База відпочинку «Перлина» (с. Хрінники)
Приватна садиба «Літній сад» (с. Хрінники)
Оздоровчий комплекс «Чайка» (с. Хрінники)
Садиба Черешні Нелі Володимирівни (с. Хрінники)
Садиба «У Петра» (с. Хрінники)
Приватна садиба Гергуся Петра Володимировича (с. Хрінники)
Садиба Базюка Сергія Васильовича (с. Хрінники)
Готель BLISS (м. Рівне)
OK Hotel (м. Рівне)
Full House Hotel & Capsule Hostel Rivne (м. Рівне)
Хостел «На Драгоманова, 27» (м. Рівне)
Готель «Geography» (с. Вересневе)
Готель «Вараш» (м. Вараш)
Готельно-ресторанний комплекс «Тунель кохання» (смт. Клевань)
Готельно-ресторанний комплекс «Скольмо» (смт. Клевань)
Готель-кафе «24» (смт. Клевань)
Міні-готель «Троянда» (м. Радивилів)
Агросадиба «Лисичка» (с. Антонівка)
Агросадиба «У Людмили» (с. Антонівка)
Агросадиба (с. Чаква)
Особисте селянське господарство «Дари природи» (смт Володимирець)
Агросадиба «Три сосни» (с. Біле)
Садиба “Фермерська хата» (с. Мирогоща Перша)
База відпочинку «Золота Рибка» (с.Набережне)
База відпочинку «Мотор» (с. Товпижин)
Агросадиба «Острів Єпіків» (с. Деражне)
Готель «Діана» (м. Костопіль)
Готель «Готелик» (м. Костопіль)
Готель «SwissPan» (м. Костопіль)
Готельний комплекс Оазис-М (с. Бабин)
Зелена садиба «Українська хата» (с. Батьківці)
Агросадиба «Райський закуток» (с. Ілляшівка)
Садиба «Затишок» (с. Грозів)
Готель «Атлант» (м. Острог)
Готель «Маестро» (м. Острог)
Оздоровчий комплекс «Обуховські» (м. Острог)
Агросадиба «Гостинний двір» (с. Костянтинівка)
Агросадиба «Домашній затишок» (с. Бутейки)
Агросадиба «Над Случем» (с. Кам`яне-Случанське)
Міні-готель «Саша» (м. Сарни)
Готель «Случ» (м. Сарни)
Готель «Далос» (м. Сарни)
Готель «Далос плюс» (м. Сарни)
Мотель «Полюс» (м. Сарни)
Мотель «Motel» (м. Сарни)
Мотель «Журавлина» (м. Сарни)

Харчування

Ресторан “Дубно”
Ресторан «Едем» (м. Дубно)
Ресторан “Antique House” (м. Дубно)
Ресторан «Тарас Бульба» (м. Дубно)
Ресторан «Брама» (м. Дубно)
Ресторан «Вікторія» (м. Дубно)
Ресторан «Асторія» (м. Дубно)
Банкет-холл «Перлина» (м. Дубно)
Кафе-бар «Ірвіт» (м. Дубно)
Кафе-бар «Манхеттен» (м. Дубно)
Кафе-бар «Світлана» (м. Дубно)
Кафе «Сурмичі» (м. Дубно)
Кафе «Гранд» (м. Дубно)
Ресторан «Гостина піч» (с. Тараканів)
Кафе-бар Гетьман (с. Рачин)
Кафе-бар «Чумак» (с. Верба)
Ресторан-кафе «Смерічка» (с. Верба)
Кафетерій «Вир» (Мирогоща)
Магазин-кафетерій «Крайня хата» (Мирогоща)
Їдальня с. Онишківці
Кафе «Джерело» (с. Підлужжя)
Ресторан «Мисливець» (с. Привільне)
Ресторан «Вежа» (с. Молодаво Друге)
Ресторан «Візит» (с. Панталія)
Кафе «Оксамит» (с. Великі Межирічі)
Кафетерій «Рікос» (с. Великі Межирічі)
Кафе-бар «Діамантова ніч» (с. Великі Межирічі)
Ресторан «Варшавський» (м. Сарни)
Ресторан «MelRose» (м. Рівне)
Кафе «Юлія» (с. Пляшева)
Закусочна «Вікторія» (с. Пляшева)
Ресторан «Мацурі» (м. Рівне)
Кафе-ресторація «7 Сорок» (м. Рівне)
Ресторан «Melange» (м. Рівне)
Кафе-бар-клуб «Джемм» (м. Рівне)
Кафе «Надія» (м. Березне)
Кафе «Pit Stop» (м. Березне)
Кафе «Рута» (м. Березне)
Ресторан «Случ» (м. Березне)
Кафе «Березовий гай» (м. Березне)
Кафе-бар «Дует» (м. Березне)
Ресторан «Хутір» (с. Велика Омеляна)
Ресторан “Левове серце” (с. Велика Омеляна)
Кафе «Візит» (с. Грушвиця ІІ)
Кафе «Білий берег» (с. Бистричі)
Кафе с. Білка
Кафе «У Доцента» (с. Білка)
Кафе «Рікос» (с. Колки)
Кафе-бар «Український дворик» (с. Берестя)
Кафе «Бережанка» (с. Бережки)
Кафе «Юність» (м. Дубровиця)
Кафе с. Велюнь
Кафе-бар «Фараон» (с. Висоцьк)
Магазин-кафе «Магнолія» (с. Золоте)
Кафе «Золоте» (с. Золоте)
Кафе «Олеся» (с. Лютинськ)
Кафе «Каштан» (с.Нивецьк)
Кафе «Біля криниці» (с. Селець)
Пивна ресторація «Кант» (м. Рівне)
Кафе «Піцерія» (м. Дубровиця)
Ресторан «Горинь» (м. Дубровиця)
Кафе «Кулінарія» (м. Дубровиця)
Кафе «Застав’я» (смт Гоща)
Кафе «Монастирське» (смт Гоща)
Кафе «Рікос» (смт Гоща)
Кафе «Щедрий млин» (смт Гоща)
Кафе-бар «Демидівчанка» (смт Демидівка)
Бар «Замок» (смт Демидівка)
Кафе «Світанок» (смт Демидівка)
Бар «Каприз» (смт Демидівка)
Кафе «Кречко» (смт Зарічне)
Ресторан «Полісся» (смт Зарічне)
Кафе «Роксолана» (смт Зарічне)
Кафе-бар «Валентина» (смт Зарічне)
Бар «Евіка» (с. Хрінники)
Кафе «Літо» (с. Хрінники)
Ресторан BLISS (м. Рівне)
Ресторан «4x4» (с. Колоденка)
Ресторан «Geography» (с. Вересневе)
Ресторан «Рікос» (м. Корець)
Кафе «Діброва» (м. Корець)
Бар «Квадрат» (м. Корець)
Ресторан «Арама Т» (м. Корець)
Ресторан-піцерія «Тоскана» (м. Вараш)
Ресторан «Коливань» (смт. Клевань)
Ресторанно-готельний комплекс «Скольмо» (смт. Клевань)
Кафе «У Влада» (смт. Клевань)
Бар-ресторан «Фортуна» (м. Радивилів)
Піцерія «Браво» (м. Радивилів)
Ресторан «Галичина» (м. Радивилів)
Ресторан «Троянда» (м. Радивилів)
Ресторан «Діамант» (смт Клевань)
Кафе «Каприз» (смт Клевань)
Кафе «Ніка» (смт Клевань)
Кафе «Кармен» (смт Клевань)
Кафе-бар «Зустріч» (с. Антонівка)
Кафетерій (с. Довгалівка)
Кафетерій (с. Довгалівка)
Кафе «Мрія» (с. Козин)
Ресторан «Біле озеро» (смт Володимирець)
Кафе-бар «Магнат» (смт Володимирець)
Кафе «Чилі - млинцева» (смт Володимирець)
Піцерія «Кукушка» (смт Володимирець)
Кафе «Володимирчанка» (смт Володимирець)
Кафе «Над Стиром» (с. Набережне)
Бар «Гармонія» (с. Боремель)
Бар-магазин «Буржуй» (с.Вербень)
Бар-магазин «Мрія» (с. Вербень)
Бар-магазин «Шанс» (с. Вербень)
Кафе «Зустріч» (с. Вовковиї)
Кафетерій «Оксана» (с. Вовковиї)
Кафе «Мальва» (м. Здолбунів)
Кафе «Імперія» (м. Здолбунів)
Кафе «Рудий кіт» (м. Здолбунів)
Ланч-кафе «Центр» (м. Здолбунів)
Кафе «Манго» (м. Здолбунів)
Кафе «Левада» (с. Здовбиця)
Кафе «Аврора» (м. Костопіль)
Ресторан Асторія (м. Костопіль)
Ресторан «Гопак» (м. Костопіль)
Ресторація Тераса (м. Костопіль)
Кафе «Лебідь» (с. Балашівка)
Кафе (с. Велике Поле)
Кафе «Усмішки» (с. Городище)
Кафе «Плюс» (с. Городище)
Магазин-закусочна «Тая» (с. Губків)
Кафе «Kingdom M-Pizza» (м. Костопіль)
Ресторан «Кристал» (м. Костопіль)
Ресторан «Рікос» (м. Острог)
Кав’ярня «Академічна» (м. Острог)
Кафе «Калина» (с. Друхів)
Кафе-магазин «Наталка» (с. Друхів)
Кафе-магазин «Любисток» (с. Зірне)
Кафе-магазин «Берізка» (с. Зірне)
Кафе-магазин «Родина» (с. Зірне)
Кафе-магазин «Мрія» (с. Зірне)
Кафе-бар "Підкова" (с. Кам`янка)
Кафе-магазин «Зелений гай» (с. Поліське)
Кафе «Полісянка» (с. Поліське)
Кафе «Прислучанка» (с. Прислуч)
Кафе–бар «Світлана» (с. Воскодави)
Кафе «Марія» (с. Горбаків)
Кафе «Кавуся» (с. Горбаків)
Кафе-бар «Бочка» (с. Горбаків)
Магазин-кафетерій «Кафе» (с. Красносілля)
Кафе-бар «На горі» (с. Курозвани)
Кафе «Княжий льох» (м. Острог)
Кафе «Гриль» (м. Острог)
Кафе «Грот» (м. Острог)
Кафе «Фрателлі» (м. Острог)
Піцерія «Маестро» (м. Острог)
Закусочна «Закусочна» (с. Симонів)
Диско-Бар «ДимОК» (с. Синів)
Ресторан-бар «Саша» (м. Сарни)
Кафе «Пані Журавлина» (м. Сарни)
Кафе «Світлана» (с. Велика Клецька)
Кафе «Руслана» (с. Велика Клецька)
Піцерія «Il Passo» (м. Сарни)
Кафе «Сотка» (с. Головниця)
Кафе «Шина» (с. Головниця)
Кафетерій «Пікнік» (с. Головниця)
Ресторан «Pasta mia» (м. Сарни)
Кафе «Кварта» (м. Сарни)
Кафе «Хуторок» (м. Сарни)
Кафе «Міраж» (м. Сарни)
Магазин-кафе «Людмила» (с. Жадківка)

Транспорт

Автовтостанція Рівне
Залізничний вокзал. Станція Рівне
Автостанція «Чайка»
Автостанція Залізнична
Міжнародний аеропорт Рівне
Автобусна станція м. Дубно
Залізнична станція "Дубно"
Зупинка «Великі Межирічі»
Зупинка «Пляшева»
Автостанція м. Березне
Автобусна зупинка с. Антонівка
Автобусна зупинка с. Балашівка
Автобусна зупинка с. Бистричі
Автобусна зупинка с.Білка
Залізничний вокзал «Дубровиця»
Залізнична зупинка ст. Колки
Автобусна зупинка с. Колки
Дубровицька автобусна станція
Автобусна зупинка с. Бережниця
Автобусна зупинка с. Великі Озера
Автобусна зупинка с. Золоте
Автобусна зупинка с. Лісове
Автобусна зупинка с. Лютинськ
Автобусна зупинка с. Озерськ
Автобусна зупинка с. Орв’яниця
Автобусна зупинка с. Сварицевичі
Автобусна зупинка с. Тумень
Автостанція Гоща
Автостанція Корець
Автобусна зупинка с. Дерев’яне
Автобусна зупинка смт Клевань І
Автостанція Радивилів
Залізнична станція Радивилів
Залізнична станція смт Клевань
Автобусна зупинка смт Клевань ІІ - с. Зоря
Автобусна зупинка смт Клевань ІІ
Автобусна зупинка с. Зоря
Автобусна зупинка с. Антонівка
Залізнична станція с. Антонівка
Автовокзал смт Володимирець
Залізнична станція смт Володимирець
Автобусна зупинка с. Козин
Автобусна зупинка с. Бригадирівка
Залізнична станція м. Здолбунів
Автостанція м. Здолбунів
Автобусна зупинка с. Велике Поле
Автобусна зупинка с. Городище
Автобусна зупинка с. Губків
Автобусна зупинка с. Маринин
Автобусна зупинка с. Мала Любаша
Автобусна зупинка с. Мирне
Автобусна зупинка с. Данчиміст
Автобусна зупинка с. Друхів
Автобусна зупинка с. Зірне
Автобусна зупинка с. Кам`янка
Автобусна зупинка с. Князівка
Автобусна зупинка с.Поліське
Автобусна зупинка с. Поляни
Автобусна зупинка с. Прислуч
Автобусна зупинка с. Хотин
Автобусна зупинка с. Андрусіїв
Автобусна зупинка с. Горбаків
Автобусна зупинка с. Дорогобуж
Автобусна зупинка с. Дроздів
Автостанція «Острог»
Залізнична станція «Острог» (с. Оженин)
Автобусна зупинка с. Курозвани
Автобусна зупинка с. Липки
Автобусна зупинка с. Мнишин
Автобусна зупинка с. Пустомити
Автобусна зупинка с. Садове
Автобусна зупинка с. Рясники
Автобусна зупинка с. Симонів
Автобусна зупинка с. Синів
Автобусна зупинка с. Городище
Автобусна зупинка с. Велика Клецька
Автобусна зупинка с. Весняне
Автостанція «Сарни»
Залізничний вокзал м. Сарни
Автобусна зупинка с. Головниця
Автобусна зупинка с. Даничів
Автобусна зупинка с. Жадківка

Медицина

Рівненська центральна міська лікарня
Рівненська обласна клінічна лікарня
Рівненська обласна дитяча лікарня
Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр
Дубенська центральна районна лікарня
Фельдшерсько- акушерський пункт с. Тараканів
Фельшерсько-акушерський пункт с. Рачин
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Верба
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Іваннє
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Мирогоща
Лікарняна амбулаторія первинної санітарної допомоги (с. Великі Межирічі)
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Семидуби
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Пляшева
Березнівська центральна районна лікарня
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Антонівка
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Балашівка
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Грушвиця ІІ
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Грушвиця І
Фельшерсько-акушерський пункт с. Мартинівка
Фельдшерсько-акушерський пункт с.Білка
Дубровицька центральна районна лікарня
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Бережниця
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Висоцьк
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Лютинськ
Гощанська центральна районна лікарня
Демидівська центральна районна лікарня
Санаторій «Хрінники»
Корецька центральна районна лікарня
Корецька обласна лікарня відновного лікування
Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни
Радивилівська районна лікарня
Рівненська центральна районна лікарня
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (с. Антонівка)
Володимирецька центральна районна лікарня
Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський» (с. Козин)
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Бригадирівка
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Боремель
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Вербень
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Вовковиї
Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги
Здолбунівська центральна районна лікарня
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Велике Поле
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Городище
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Губків
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Маринин
Зірненська лікарня хоспіс
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Мала Любаша
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (с. Мирне)
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Данчиміст
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (с. Друхів)
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Зірне
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Кам`янка
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Князівка
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Поліське
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Поляни
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Прислуч
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Андрусіїв
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Бугрин
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Бабин
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Воскодави
Фельдшерсько-акушерський пункт с.Горбаків
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Дорогобуж
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Дроздів
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Жаврів
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Красносілля
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Курозвани
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Липки
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Майків
Острозька центральна районна лікарня
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Мнишин
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Пустомити
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Садове
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Рясники
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Симонів
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Синів
Амбулаторія загальної практики сімейної медецини с. Тучин
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Городище Корецького району
Сарненська центральна районна лікарня
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Велика Клецька
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Весняне
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Головниця
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Даничів
Фельдшерсько-акушерський пункт с. Жадківка

Дозвілля

Фольклорно-етнографічне свято “Музейні гостини”
611 Марафон Поліська Січ
Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека
Бібліотека-філіал с. Рачин
Бібліотека-філіал с. Тараканів
Бібліотека-філіал с.Верба
Бібліотека-філіал с. Іваннє
Бібліотека-філіал с. Квітневе
Рівненський обласний український музично-драматичний театр
Рівненський парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка
6102 Горинський берег (с. Олександрія – с. Хотин)
6104 Велика пригода у Дермансько-Острозькому національному природному парку
6101 Валерина стежка
Рівненська дитяча залізниця
Бібліотека-філіал с.Привільне
Бібліотека-філіал с. Птича
Будинок культури с. Великі Межирічі
Публічна бібліотека с. Великі Межирічі
Бібліотека-філіал с. Семидуби
Етно-еко-фестиваль Буща Папороть
Обласний фестиваль народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки»
Міський Будинок Культури (м. Рівне)
Торгово-розважальний центр «Екватор»
Березнівська районна дирекція кіновідеомережі
Березнівський районний будинок культури
Рівненський обласний академічний театр ляльок
Готельно-розважальний спортивний комплекс «Хутір» (с. Велика Омеляна)
Районний будинок дитячої та юнацької творчості (м. Березне)
Розважальний центр «Турбіна»
Клуб (с. Антонівка)
Будинок культури с. Балашівка
Будинок культури с. Грушвиця І
Свято меду та трави Золотіївські ряди
Козацький табір «Гайдамаки» (м. Рівне)
Зал камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії
Будинок культури с. Бистричі
Будинок культури с. Колки
Бібліотека с. Колки
Бібліотека с. Берестя
Будинок культури с. Берестя
Будинок культури с. Крупове
Бібліотека с. Крупове
Бібліотека с. Залужжя
Будинок культури с. Залужжя
Будинок культури с. Бережки
Бібліотека с. Бережки
Дубровицька центральна районна бібліотека
Дубровицький районний будинок культури
Будинок культури с. Бережниця
Бібліотека с. Бережниця
Бібліотека с. Великі Озера
Бібліотека с. Велюнь
Клуб с. Велюнь
Будинок культури с. Висоцьк
Бібліотека з музейною експозицією с. Висоцьк
Бібліотека з історико-етнографічною музейною експозицією с. Лісове
Будинок культури с. Лісове
Будинок культури с. Лютинськ
Бібліотека с. Мочулище
Клуб с. Мочулище
Бібліотека с. Нивецьк
Будинок культури с. Нивецьк
Клуб с. Озерськ
Бібліотека с. Озерськ
Бібліотека с. Орв’яниця
Будинок культури с. Орв’яниця
Клуб с. Сварицевичі
Бібліотека с. Сварицевичі
Бібліотека с. Селець
Будинок культури с. Селець
Бібліотека с. Трипутня
Клуб с. Трипутня
Бібліотека с. Тумень
Дубровицька районна бібліотека для дітей
Мотузковий парк «Мауглі» (Парк Ювілейний, м. Рівне)
Мотузковий парк «Тарзан» (Парк ім. Т. Шевченка, м. Рівне)
Мотузковий парк «Джунглі» (Зоопарк, м. Рівне)
Рівненський стадіон технічних видів спорту «Мототрек»
Рівненський міський Палац дітей та молоді
Стадіон «Авангард» (м. Рівне)
Скеледром «Козак» (м. Рівне, Парк Ювілейний)
Галерея європейського живопису Євро-Арт (м. Рівне)
Виставкова зала обласної Національної спілки художників України (м. Рівне)
Торговельно-розважальний центр «ЗЛАТА ПЛАЗА»
Парк сімейного відпочинку Sky UP
Торговельно-розважальний центр «Арена»
База відпочинку Monte Carlo (с. Решуцьк)
Торговельно-розважальний центр «Чайка» (м. Рівне)
Дитячий розважальний центр «Курага» (м. Рівне)
Manhattan City Hall (м. Рівне)
Демидівський районний будинок культури
Зарічненський районний будинок культури
Зарічненська центральна районна бібліотека
Зарічненська районна бібліотека для дітей
Оздоровчо-розважальний комплекс BLISS (м. Рівне)
Кінопалац «Україна» (м. Рівне)
Палац культури «Хімік» (м. Рівне)
Корецька центральна районна бібліотека
Рівненський міський палац культури «Текстильник»
Корецький районний будинок культури і дозвілля
Нічний клуб «Ліон» (Корець)
Центр дозвілля «Лісова пісня» (м. Вараш)
Фітнес-клуб «Joy Fitness» (м. Вараш)
Дозвілево-розважальний комплекс «Коливань» (смт. Клевань)
Оздоровчий комплекс «Скольмо» (смт. Клевань)
Клеванський будинок культури
Радивилівський районний будинок культури
Рівненський районний будинок культури
Радивилівська центральна бібліотека
Антонівська публічно-шкільна бібліотека
Володимирецький районний будинок культури
Володимирецька центральна районна бібліотека
Клуб-ресторан Lemonade (смт Володимирець)
Публічно-шкільна бібліотека-філія с. Бригадирівка
Клуб с.Бригадирівка
Будинок культури (с. Боремель)
Будинок культури (с. Вербень)
Будинок культури с. Вовковиї
Мисливсько-спортивний комлекс «Залив» (с. Страшево)
Міський гідропарк (м. Здолбунів)
Здолбунівський міський клуб
Нічний клуб-караоке Domino (м. Костопіль)
Клуб с. Мала Любаша
Публічно-шкільна бібліотека-філіал с. Мала Любаша
Мирненський сільський будинок культури
Клуб с. Данчиміст
Клуб с. Друхів
Зірненський сільський будинок культури
Клуб с. Іванівка
Кам`янський сільський будинок культури
Клуб с. Князівка
Будинок культури с. Поліське
Клуб с. Прислуч
Клуб с. Бугрин
Клуб с. Бабин
Центр народної творчості та дозвіллєвої роботи (с. Воскодави)
Клуб с. Горбаків
Клуб с. Дорогобуж
Клуб с. Дроздів
Клуб с. Жаврів
Оздоровчо-туристичний центр «Гармонія» (с. Оженин)
Клуб с. Курозвани
Рибалка Курозвани «Рибальський трофей» (с. Курозвани)
Клуб с. Липки
Клуб с. Майків
Клуб (с. Мнишин )
Клуб с. Посягва
Клуб с. Садове
Будинок культури с. Рясники
Центр народної творчості та дозвіллєвої роботи (с. Симонів)
Будинок культури с. Тучин
Рибалка Бочаниця (Покойовий Віктор Дмитрович, с. Бочаниця)
Клуб с. Велика Клецька
Будинок культури с. Весняне
Будинок культури с. Головниця
Клуб с. Даничів

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: