Програма ІІІ Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії» (25-29 вересня 2018 р.)

Програма 3-го Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії»

Міжнародна конкурсна програма.
Повнометражне ігрове кіно

«Блукати в собі» 76′ Газелех Солтані, Іран
«Човен» 73′ Петрус Карірі, Бразилія
«Бруд» 77′ Ділан Левін, США
«Абрикосові Гаї» 79′ Пурія Хейдарі Урех, Іран
«Заблудлі» 103′ Дастін Фінілі, Нова Зеландія

Короткометражне ігрове кіно
«Втеча» 20′ Жуль Крувельє, Франція
«Диригент» 22′ Ксавьєр Гуйнард, США
«Бажане за Дійсне» 10′ Деніс Неп, Нідерланди
«Айноа»19′ Іван Сейнз-Пардо, Іспанія
«Катастрофа» 20′ Максим Фейєр, Бельгія
«Романтика» 10′ Джорджі Ткемаладзе, Грузія
«Рахіль» 30′ Аят Асаді Рабар Іран
«Морозильник» 16′ Дімітрос Накос, Греція
«Відлуння» 4′ Негін Хомайонпур, Іран
«Харон»15′Льюїс Тіноко Пінеда, Іспанія
«Жасмін сміється» 25′ Алаа Аль Сехнаві, Сирія
«Форпост» 17′Джастін Хіддінгс, Райян Велш, США
«Ми мріємо падати» 28′ Хокан Юландер, Швеція
«Дженна» 25′ Крістіан Мон’єр, Франція
«Благовіст» 19′ Ліз Андерсон, США
«Біла Тиша» 26′ Ясін Фаррокі, Іран

Короткометражне документальне кіно
«Арештована (Знову)» 4′ Ден Голдс, США
«Більше не Брати» 24′ Елеонора Наскімбен, Мексика
«Кода» 15′ Анна Корж, Україна
«Даючи Природі Голос» 22′ Андрій Ткач, Канада
«Вихідний» 15 ′ Жанна Максименко-Довгич, Україна
«Катерина» 19′ Світлана Соколенко, Україна
«Повернення» 21′ Ціхангір Озтюрк, Ясін Ерда, Туреччина
«Тут ніхто не помирає» 23′ Сімон Панай, Франція

Анімація
«Маскарпоне» 14′ Йоганн Шуберт Німеччина
«Генезис» 10′ Абтін Мозафарі, Іран
«Сатурн у сузір’ї Лева» 4′ Анна Шагадін, Хорватія
«Лабіринт» 8′ Степан Коваль і Олександр Колодій , Україна
«Причинна» 21′ Андрій Щербак, Україна
«Монах» 5′ Сашко Даниленко, США-Україна

Студентське кіно
«FIFO»12′ Україна Саша Фербус, Бельгія
«Квартет» 14′ Алехандро Ренедо, Іспанія
«Слово» 30′ Ігор Висневський, Україна
«Піднімись та Повстань» 21′ Раанан Бергер, Ізраїль
«День минає, наступає ранок» 15′ Ліна Ерзен, Словенія
“Батько” 11′ Рустем Муратов, Україна

Музичне відео
“Таліна – Ти будеш поруч” 3′ Таліна, Україна
“LUKA – Не відпускай“ 5′ Сергій Пудіч, Україна
«Літак» 1′ Михайло Балабай , Україна
“Дума про Піхотинця 1908-2018” 3′ Костянтин Кляцкін, Україна
“ROAD GANG” 5′ Кассандра Емануель, Канада
“Eh girl” 3′ Кассандра Емануель, Канада
“Dying Light” 4′ Алекс Хайдер, США
Corridor 4′ Кассандра Емануель, Канада
Una Locura (Madness) 4′ Даніель Припчан, Австралія
«Le chant du charretier» 4′ Антонелла Барбера, Фабіо Леоне, Італія
“Тиха ніч” 3′ Марина Гришай, Україна
“You Drive My Four Wheel Coffin” 5′ Роман Волосевич, Україна
«Монах» 5′ Сашко Даниленко, США-Україна
“У венах кров” 4′ Володимир Бакум , Україна

Національна конкурсна програма
Повнометражне кіно

“Майже 10 000 виборців” 63′ Уляна Осовська
“2020. Безлюдна Країна” 70′ Корній Грицюк
“Явних проявів немає” 64′ Аліна Горлова
“Ржака” 100′ Дмитро Томашпольський
“МІФ” 61′ Леонід Кантер Іван Ясній Україна

Короткометражне ігрове кіно
“Сеанс” 8′ Олексій Тараненко
“Солатіум” 10′ Христина Тинкевич
“Невидима “25′ Максим Наконечний
“Травень” 26′ Віктор Придувалов
“Я» 16′ Іван Тимченко
“Моно” 5′ Андрій Дончик
“На своїй землі” 6′ Олександр Кірієнко
“Затамувавши подих” 11′ Олексій Соболев
“Обійми Мене” 16′ Володимир Бакум
“Крабгьорл” 18′ Сергій Пудіч
“Цвяхи” 16′ Ахмеді-Ернес Сарихаліл

Позаконкурсна програма
Повний метр

“Голодомор: забутий геноцид” 90′ Бенедікт Бане, Франція
“Саша Х.: Крила на Майдані» 93′ Емманюель Графф, Швейцарія-Франція
“Ніч Перед Різдвом або «Гоголь-Моголь по-нашому” 70′ Олена Ляшук, Оксана Ковальчук, Віктор Савчук, Україна

Короткий метр
«Голодомор: Голоси тих, що вижили» 30′ Аріадна Охримович, Канада
«Квиток у снігу» 9′ Володимир Адамчо, Україна
«Полоненні» 16 ′ Тамара Козак, Україна
«Чарівник з Дубно» 3′ Світлана Зозуля, Україна
«Туди, де є любов» 1′ Сергій Зінчук , Україна
«Невидимий Львів» 10′ Олександр і Даша Балабай, Україна
«Замах на Руді Дучке» 14′ Гаральд Банач, Німеччина
«Мана. Початок легенди» 4′ Сергій Дмитренко, Україна
«На болотах» 24′ Світлана Зінов’єва, Україна
«Не заходьте ввечері в бар, не прочитавши про нього відгук» 14′ Станіслав Пуздряк Україна

Віктор Булига

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: